top of page

 

 

Yüzyüze Muayene

 

Merhaba,

Herhangi bir ürolojik rahatsızlığınız nedeniyle yardım almak istemeniz durumunda, hali hazırda Üroloji Uzmanı olarak çalıştığım

TOBB ETÜ Tıp Fakültesine başvurabilirsiniz. 

Değerlendirmenize şikayetlerinizi dinleyerek ve detaylı bir fizik muayenenizi yaparak başlarız. Gerekli olan kan ve idrar analizlerinizi bölümde alıp tanıya yardımcı ileri tetkiklere geçeriz. Bunlardan en yoğun kullandığımız ultrasonografiyi bizzat kendimiz yaparak, prostat büyümesi, üriner sistem taşları, çoğu üriner sistem kanserlerinin tanısını hemen koyabiliriz. İdrar yapma güçlüğü olan hastaların ayırıcı tanısı için kullandığımız idrar debisi ölçüm cihazları (üroflowmetri) ve  nöro- ürolojik hastalıkların tanısında kullandığımız ürodinami cihazları polikliniğimiz bünyesinde mevcuttur. Girşimsel işlemler için kullandığımız endoskopi odamızda mesane tümörlerinin tanı ve takibi, stent alınması gibi işlemleri çoğu zaman aynı gün lokal anestezi altında yaparız.  Hastalarımızda minimal travma yaratması için yumuşak ve bükülebilir endoskoplar kullanırız. Gerekli durumlarda daha ileri inceleme için bilgisayarlı tomografi ve 3 Tesla manyetik rezonans görüntüleme deneyimli radyologlarımız tarafından yapılır. 

 

Kliniğimizde kullandığımız bu ileri standarttaki ekipmanlar sayesinde ürolojik hastalığınızın tanısına çok kısa sürede ulaşabilir ve tedavinize hemen başlayabiliriz. 

Randevu için lütfen

 

                                

IMG_5072-01.jpeg
bottom of page